سفره عقد

سفره عقد

خدمات:

تنوع سفره عقد امروزه بسیار شده طوریکه در ترکیب اصلی سفره تزییناتی اضافه شده ونمای کار را زیباتر خواهد کرد

استفاده از پارچه و حریر در دیزاین سفره با توجه به سلیقه و نظر عروس و داماد رنگی و یا سفید میباشد . حال این دیزاین با پارچه زمینه مورد نظر به صورت طبقاتی, هم کف , آینه ای , و اختلاف سطح شیشه ای زیبایی کار را دو چندان میکند

گل آرایی و شمع آرایی هم جای خود را دارد و بسته به سلیقه عروس داماد و با توجه به فصل گل , تنوع کار متفاوت خواهد بود از گلهای رنگی ملایم و ترکیب با گل سفید جایگاه ویژه ای دارد .

به طور مثال برای نامزدی استفاده از گلهای رز به صورت دور شمعی و توپی و دسته ای در جاهای مختلف میز نامزدی بسیار جالب و حیرت انگیز خواهد بود .

همچنیین استفاده از گلهای ارکیده و لیلیوم . انتریوم هم دورتادور سفره عقد شکوه بسیار زیبایی دارد

نکته ای که برای انتخاب سفره عقد در نظر گرفته میشود , استفاده از نوع ظروف هست ظرفهای نقره در سه نمونه با دیزاینهای مختلف , ظرف سیلور , ظروف برنز که بسیار مجلسی است , فرشته , صدف ومجسمه …..

این نوع ظروف قابل ترکیب با تزیناتی چون مجسمه های تزیینی و فرشته های تزیینی و شمع و گل میباشد که همه دیزاینها با نظر عروس داماد و با توجه تجربه کاری دیزاینر انجام میشود.

فضای که در اختیار قرار داده یمشود بسیار مهم است در چیدمان سفره چه به صورت میز و چه هم سطح . مسلما فضایی در باغ و یا هتل در نظر گرفته میشود جلوه سفره را در نظر بیننده خاص میکند

حکاکی و میوه آرایی با تنوع رنگ میوه ها و سینی نان و پنیر سبزی هم در کنار ظرف آب همراه با گل و شمع بسیار دیدنی است

 لطفا جهت تسريع در پاسخگويي به سفارشات با شماره هاي زير تماس بگيريد (۰۹۱۲۳۴۶۳۸۶۱-۰۹۳۷۲۰۸۵۶۸۱)

كاربر گرامي باتوجه به خدمات سفره غزل در صورت تمايل به سفارش كادر زيرا را تكميل نماييد

 

Verification

Share this post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *